Klasyka w Parku – recital Marka Brachy

Grodzisk Maz.

Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu Klasyka w Parku. Na scenie zobaczymy Marka Brachę, który wystąpi z recitalem fortepianowym.

Marek Bracha to wszechstronny pianista, który kształcił się w Warszawie i Londynie. Ukończył z wyróżnieniem studia Masters of Music w Royal College of Music w Londynie w klasie Kevina Kennera oraz studia podyplomowe na fortepianie u Vanessy Latarche i na instrumentach historycznych u Geoffrey’a Goviera.

Pianista koncertuje na całym świecie. Można go było usłyszeć m.in. w Chinach, Japonii, we Włoszech, w Niemczech, we Francji, USA, Wenezueli oraz Chile. Marek Bachta popularyzuje muzykę polską. Jako solista współpracuje z takimi dyrygentami jak Jerzy Maksymiuk, José Maria Florêncio, Alun Francis czy Jacek Kaspszyk. Jako kameralista występuje z Tobiasem Kochem, Marcinem Maseckim, Maciejem Frąckiewiczem oraz zespołami Atom String Quartet, Royal String Quartet i Meccore String Quartet

Koncert Marka Bachty w ramach cyklu Klasyka w Parku odbędzie się w niedzielę 7 sierpnia o godz. 16.00 w Parku Skarbków. (w razie deszczu koncert odbędzie się w Mediatece).

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.