„Klasyka po bandzie” Waldemara Malickiego

Koncert

O Waldemarze Malickim nie sposób pisać inaczej niż jako o charyzmatycznym wirtuozie. Nie sposób też nie wspomnieć o jego wielkim poczuciu humoru. Połączenie tych dwóch cech będzie można podziwiać już 20 października podczas koncertu „Klasyka po bandzie” w Mateczniku Mazowsze!

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Tak najkrócej można opisać „Klasykę po bandzie”. Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

To także widowisko pełne dobrego humoru. Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

„Klasykę po bandzie” w Mateczniku Mazowsze zobaczymy już 20 października. Bilety do nabycia w kasie Matecznika Mazowsze w Otrębusach lub online. Link znajdziecie tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.