„Klasyka po bandzie” Waldemara Malickiego [KONKURS]

Konkurs

O Waldemarze Malickim nie sposób pisać inaczej niż jako o charyzmatycznym wirtuozie. Nie sposób też nie wspomnieć o jego wielkim poczuciu humoru. Połączenie tych dwóch cech można podziwiać podczas koncertu „Klasyka po bandzie” w Mateczniku Mazowsze. Rozdajemy wejściówki na ten spektakl!

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Tak najkrócej można opisać „Klasykę po bandzie”. Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

To także widowisko pełne dobrego humoru. Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

„Klasykę po bandzie” w Mateczniku Mazowsze zobaczymy już 20 października. Bilety do nabycia w kasie Matecznika Mazowsze w Otrębusach lub online. Link znajdziecie tu.

KONKURS!

Dla Czytelników WPR24.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert w niedzielę, 20 października. Zaproszenia trafią do pierwszych dwóch osób, które w najbliższą środę, 9 października, o godz. 11.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule prosimy wpisać „Klasyka po bandzie”, w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu.

WYNIKI:

Bilety wygrywają Sylwia i Mariusz. Ze zwycięzcami skontaktowaliśmy się już mailowo. Gratulujemy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “„Klasyka po bandzie” Waldemara Malickiego [KONKURS]”

  1. Anonim pisze:

    Szanowni Państwo, pozwoliłam sobie napisać komentarz. W treści wiadomości miała być- ,, Klasyka po bandzie” a nie jak Pani zwyciężczyni napisała – Klatka po bandzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły