Kino w plenerze? W Michałowicach!

Michałowice

Lato to nie tylko upalne dni, ale też ciepłe wieczory. Można je sobie umilić, oglądając dobry film pod chmurką. Na kino plenerowe zaprasza gmina Michałowice.

Kino plenerowe to doskonała okazja, aby w ciepły, letni wieczór odprężyć się przy dobrym filmie. Jeśli jesteście fanami seansów pod chmurką, musicie pojawić się na pokazach na terenie Michałowic. Każdy z pięciu seansów odbędzie się w innym miejscu. Poniżej prezentujemy harmonogram i repertuar.

1 lipca – „Wojna z dziadkiem” – Michałowice, plac przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki,
15 lipca – „Pinokio” – Komorów, plac Paderewskiego,
29 lipca – „Chłopiec z chmur” – Nowa Wieś, przy akwenie SMUG,
12 sierpnia – „Teraz albo nigdy” – Reguły, przy ul. Wiejskiej,
26 sierpnia – „Czym chata bogata!” – Granica, „Granicka Polanka”.

Wszystkie seanse rozpoczynać się będą o godz. 21.00. W przypadku, gdy w Kinie Plenerowym będzie brała udział osoba ze szczególnymi potrzebami, organizator udostępni teren, który będzie wolny od barier: poziomych, pionowych, zapewni wstęp dla psa asystującego. Ponadto organizator zapewni możliwość wyświetlania napisów. To wszystko po wcześniejszym zgłoszeniu organizatorowi nie później niż w poniedziałek poprzedzający projekcję, mailowo – kultura@michalowice.pl – lub telefonicznie – (22)350 91 41/42.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kino w plenerze? W Michałowicach!”

  1. lennox pisze:

    Kto pamięta kino letnie na ścianie szkoły podstawowej nr 9 na Mostowej ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły