Kino samochodowe w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Grodziskie Centrum Kultury zaprasza 25 lipca na kolejny pokaz w ramach samochodowego kina plenerowego.

Już 25 lipca w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się kolejne plenerowe kino samochodowe. Na fanów kina będzie czekać również 100 leżaków.

Impreza zostanie zorganizowana zostanie na Targowisku Miejskim w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Montwiłła 41. W repertuarze francuska komedia „Miłość aż po ślub”. Bezpruderyjna komedia o miłości, zdradzie i o tym, że czasem łatwiej zorganizować szczęście komuś niż sobie. Czasem najlepszym wyjściem jest wyjście za mąż.

Kristin Ward zakochuje się od pierwszego wejrzenia w przystojnym właścicielu kurortu narciarskiego Jay’u Morganie. Para bardzo szybko decyduje się na małżeństwo, pomimo obaw ze strony rodziny kobiety. Tuż po ślubie Kristin odkrywa prawdziwe oblicze męża, który okazuje się być agresywny i zaborczy. Spotkanie z ciotką mężczyzny, która stwierdza, że przypomina ona wyglądem zmarłą w niewyjaśnionych okolicznościach matkę Jay’a, tylko wzmaga jej niepokój.

Start imprezy 22.00, wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.