Kino pod chmurką w Piastowie

Piastów

Kino plenerowe to doskonały pomysł na spędzenie ostatnich ciepłych wieczorów przy dobrym filmie. Tym razem na seans pod gołym niebem zaprasza Piastów

Już w najbliższy piątek 28 czerwca w Piastowie odbędzie się seans kina plenerowego. Pokaz filmu rozpocznie się o godz. 21.00 na terenie ogrodu Miejskiego Ośrodka Kultury, a na ekranie zobaczymy „Last Vegas”.

Billy (Michael Douglas), Paddy(Robert De Niro), Archie(Morgan Freeman) i Sam(Kevin Kline) przyjaźnią się od podstawówki. Z całej czwórki tylko Billy nigdy nie dał się zaciągnąć do ołtarza. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie decyduje się na ślub, starzy kumple bez wahania przybywają do Las Vegas, by wyprawić mu wieczór kawalerski i pokazać światu, że faceci z takim doświadczeniem potrafią bawić się jakby nie było jutra. Zanim jednak impreza rozkręci się na dobre, jeden z panów zdąży wplątać się w romans z uroczą piosenkarką, drugi pobije się w dyskotece z gościem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci spróbuje ulec długo oczekiwanej pokusie, a czwarty zapragnie uczynić wszystko, by nie doszło do ślubu. Co jeszcze można zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem?

Start: 28 czerwca godz. 21.00
Miejsce: Ogród miejskiego Ośrodka Kultury
W przypadku niekorzystnej pogody seans zostanie przeniesiony do sali kinowej

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kino pod chmurką w Piastowie”

 1. tomo pisze:

  dobry pomysł tylko niech patrole będą żeby lewackich meneli odstraszyć

 2. Gosc pisze:

  Swietnie.
  Z pewnoscia beda chetni,by tak spedzic czas.

 3. Dr. Hackenbush pisze:

  Super pomysł, czekamy na więcej projekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły