Kino pod chmurką w Michałowicach cz. 3

Michałowice

Gmina Michałowice zaplanowała w te wakacje pięć seansów kina plenerowego. Już w najbliższy piątek, 29 lipca, odbędzie się trzecia projekcja.

Tym razem kinomaniacy zbiorą się w Nowej Wsi przy akwenie SMUG o godz. 21.00. Na ekranie zobaczyć będzie można film produkcji francuskiej „Chłopiec z chmur”.

Dla Thomasa, chłopca zanurzonego w świecie gier video, pomysł spędzenia wakacji z ojcem, zapalonym ornitologiem Christianem (nagrodzony Cezarem, znany z hitów „Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra”, „Nowych przygód Aladyna” oraz „Niczego nie żałuję – Edith Piaf” Jean-Paul Rouve), wydaje się koszmarem. Gdy naukowiec oznajmia, że chce uczyć zagrożone wyginięciem dzikie gęsi migrowania, chłopiec myśli, że rodzic stracił rozum. Ale skazany na całodobową opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami chłopiec przywiązuje się coraz bardziej do skrzydlatych przyjaciół. Podniebna podróż z Norwegii aż do Francji jest nie tylko ostatnią szansą na przetrwanie przeuroczych ptaków, ale też przygodą życia dla Thomasa i wydarzeniem, którym emocjonowała się cała Europa.

Wstęp na seans jest bezpłatny. Na miejscu będą czekać na Was wygodne leżaki oraz duży, dmuchany ekran. Następny film, „Teraz albo nigdy” z Jennifer Lopez w roli głównej, zobaczycie już 12 sierpnia w Regułach, przy ul. Wiejskiej.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.