Kino plenerowe w Regułach już w piątek!

Michałowice

Gmina Michałowice zaprasza na plenerowe filmowe piątki w kinie letnim. Już 24 lipca zobaczymy film „Za jakie grzechy, dobry Boże”. Tym razem pokaz odbędzie się w Regułach, w parku przy ulicy Wiejskiej 13.

Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż.

Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

Start 21.00, Zapisy: koncert@michalowice.pl Obowiązek zakrywania twarzy.

Repertuar:
31 lipca – BFG. Bardzo fajny gigant – Granica, plac zabaw „Granicka polanka”, ul. Poprzeczna
7 sierpnia – Pasażer – Michałowice, plac przy ul Popiełuszki
14 sierpnia – Chłopiec z burzy – Komorów, Plac Paderewskiego
21 sierpnia – Kod Dedala – Reguły, park ul. Wiejska 13
28 sierpnia – Paddington 2 – Komorów, Plac Paderewskiego

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.