Kino plenerowe w Michałowicach

Michałowice

Wójt gminy Michałowice – Małgorzata Pachecka – zaprasza na letnie kino plenerowe. Jeśli nie macie planów na wieczór, 13 sierpnia – koniecznie przyjdźcie!

W sierpniu zaplanowano jeszcze trzy seanse kina plenerowego. Do tej pory mogliśmy obejrzeć „Asteriks i Obeliks – tajemnica magicznego wywaru”, „Green Book” i „Na noże”. Kolejna projekcja odbędzie się 13 sierpnia o godz. 21.00 w parku w Regułach, przy ul. Wiejskiej. Na ekranie pojawi się film „Mia i biały lew”. Ostatnim seansem będzie „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże” – zostanie on wyświetlony 27 sierpnia, o godz. 21.00 na placu zabaw „Granicka polanka” przy ul. Poprzecznej w Granicy. Filmy będą wyświetlane na dużym, dmuchanym ekranie, a projekcje obejrzymy, układając się wygodnie w ustawionych przez organizatora, leżakach. Całe wydarzenie organizowane jest zgodnie z zasadami bezpieczeństwa związanymi z COVID-19.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.