„Kino na Obcasach” w Multikinie. Rozdajemy wejściówki [WYNIKI]

Pruszków

Pruszkowskie Multikino zaprasza na specjalne pokazy filmowe w ramach „Kina na Obcasach”. Najbliższy seans już 24 stycznia. Co będzie można obejrzeć? „Miszmasz czyli Kogel-Mogel 3”.

„Kino na Obcasach” to filmowe pokazy dedykowane wszystkim paniom. Multikino dba o to, by repertuar pokazowy spodobał się każdej kobiecie. Na pokazach nie brakuje też słodkich niespodzianek od partnera cyklu, czyli Kinder Bueno. „Kino na obcasach” jest organizowane w wybranych kinach sieci Multikno, w tym również w Pruszkowie w galerii Nowa Stacja.

Najbliższa odsłona „Kina na obcasach” już 24 stycznia o godz. 19.00. Na ekranie przedpremierowo zobaczymy „Miszmasz czyli Kogel-Mogel 3”.Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Jeśli jesteście ciekawi jak zakończy się ta historia to koniecznie wybierzcie się na seans „Kina na Obcasach”.

My natomiast zapraszamy do zabawy w konkursie, w którym do wygrania będą trzy podwójne zaproszenia na pokaz „Kina na obcasach”. Co trzeba zrobić by wygrać? Należy 22 stycznia o godz. 12.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. Wygrają trzy osoby, których maile trafią na naszą skrzynkę jako pierwsze. W treści maila należy podać imię, nazwisko oraz nr telefonu, a w tytule wpisać „Kino na Obcasach”.

Oto lista nagrodzonych:
Mirosław Moczulski
Dorota Polkowska
Tomasz Kołota

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe