Kino na Leżaku. Znamy pełny repertuar!

Milanówek

Mamy dobrą wiadomość dla kinomanów, którzy uwielbiają pokazy filmowe w plenerze! Seanse pod chmurką odbywają się nie tylko w Pruszkowie. W soboty w Milanówku można wybrać się na „Kino na leżaku”.

Chociaż „Kino na leżaku” i „Pruszkowskie Kino Letnie” to dwa zupełnie odrębne przedsięwzięcia, to organizatorzy zarówno jednego, jak i drugiego cyklu zadbali o to, by widzowie nie narzekali na nudę. Nie ma tu również konkurencji. W Milanówku seanse odbywają się w soboty, w Pruszkowie na kino w plenerze można wybrać się w niedzielę.

W Milanówku wszystkie seanse odbywają się na terenie Basenu Miejskiego przy ul. Sportowej 70B. W lipcu projekcje zaczynają się o godz. 21.00. W sierpniu kino będzie startować nieco wcześniej, bo o 20.30. Na pokazy filmowe warto zabrać przekąski, przyjaciół i dobra zabawa gwarantowana!

Dziś „Kino na leżaku” zaserwuje film „Amadeusz” z 1984 r. To historia zainspirowana życiem i tajemniczą śmiercią Mozarta. Obraz przedstawia „potyczkę” jaka rozegrała się między Mozartem, a nadwornym kompozytorem cesarza Austrii Józefa II – Antonio Salierim. Dla Salieriego otrzymanie funkcji nadwornego muzyka to wielki sukces. Jednak szybko zostaje on przyćmiony przez intruza – młodego Mozarta, który pojawia się na carskim dworze. Gdy cesarz zleca Mozartowi napisanie nowej opery, dla Salieriego to cios…

Jakie filmy zobaczymy w następnych tygodniach? Poniżej prezentujemy pełen harmonogram „Kina na leżaku”
„Mr. Nobody” – 16 lipca, godz. 21.00,
„Eksperymentator” – 23 lipca, godz. 21.00,
„Marsjanin” – 30 lipca, godz. 21.00,
„Interstellar” – 6 sierpnia, godz. 20.30,
„Źródło” – 13 sierpnia, godz. 20.30,
„Deadpool” – 20 sierpnia, godz. 20.30,
„1900: Człowiek legenda” – 27 sierpnia, godz. 20.30.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.