Kino na leżakach w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Już 26 czerwca (sobota) zostanie wyświetlony pierwszy seans w ramach grodziskiego „Kina na leżakach”. To dobry sposób na spędzenie letniego, czerwcowego wieczoru.

To już kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. W tym roku zaplanowano cztery seanse. Pierwszy z nich to „Parasite” – film w reżyserii Bong Joon-ho, nagrodzony na Festiwalu Filmowym w Cannes, czterema Oscarami i Złotym Globem. Interesująca opowieść o czwórce bohaterów, którzy planują przekręt doskonały: jak w najkrótszym czasie stać się „kimś” i zająć miejsce bogaczy.

Seans odbędzie się 26 czerwca o godz. 22.00 w Parku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim. Pozostałe projekcje zaplanowane są na 10 i 24 lipca oraz 21 sierpnia. Na wszystkie seanse wstęp jest bezpłatny.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Kino na leżakach w Grodzisku”

  1. Tomek pisze:

    Dla mnie Grodzisk to wiocha. Nigdy tam nie pojadę!

  2. zgred pisze:

    Proponuję kino na kajakach i rowerach wodnych w Pruszkowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły