„Kino na leżakach” w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Już 15 lipca odbędzie się pokaz Kina na leżakach w Grodzisku Mazowieckim. Na ekranie zobaczymy pełen humoru – francuska komedię „A oni dalej grzeszą, dobry Boże”.

Kinowe seanse pod chmurką to jedna z ulubionych letnich atrakcji w naszym regionie. Już w najbliższą sobotę w Grodzisku Mazowieckim kolejny seans. W Parku Skarbków o godz. 22.00 będzie można zobaczyć film „A oni dalej grzeszą, dobry Boże”.

Z rodziną najlepiej wychodzi się… we francuskiej komedii! Oto najnowsza, trzecia odsłona przebojowej serii zna Loary, którą pokochali również Polacy. Znowu śledzimy perypetie państwa Verneuil. Tym razem Claude i Maria będą świętować czterdziestolecie swojego małżeństwa. Na huczną imprezę ich cztery córki zaproszą całą rodzinę, łącznie z rodzinami ich mężów, z których każdy pochodzi z innego zakątka świata. Nie zabraknie rodzinnych konfliktów – ale i też prześmiesznych gagów.

Start: 15 lipca, godz. 22.00
Miejsce: Park Skarbków, Grodzisk Maz.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.