„Kino na leżakach” ponownie w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Kino plenerowe wraca do Grodziska Mazowieckiego. Już niebawem w Parku Skarbków na dużym ekranie będzie można zobaczyć kolejną część słynnej komedii.

Kolejna edycja „Kina na leżakach” w Grodzisku Mazowieckim przed nami. Seanse w poprzednich latach pokazały, że kino „pod chmurką” jest dobrym pomysłem na spędzenie czasu.

Pierwszy tegoroczny pokaz odbędzie się 15 lipca o godz. 22.00. Na ekranie pojawi się trzecia część francuskiej komedii „Za jakie grzechy dobry Boże”. Będzie to „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”. Tym razem państwo Verneuli obchodzą 40. rocznicę ślubu. Z tej okazji urządzają przyjęcie, na które zapraszają swoje córki z rodzinami oraz z rodzinami ich mężów. Szykuje się międzynarodowe i wielokulturowa impreza, nie zabraknie konfliktów i nieporozumień, by cały film skończył się dobrze.

Komedia przepełniona jest gagami, żartami sytuacyjnymi i nietuzinkowym podejściem do różnych narodowości. To doskonała porcja humoru na wysokim poziomie.

Wstęp na projekcję jest bezpłatny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe