Kino na dechach: Nie ma nas w domu

Podkowa Leśna

Przed nami kolejna projekcja w ramach cyklu Kino na dechach w Podkowie Leśnej. Już 7 sierpnia na ekranie zobaczymy film „Nie ma nas w domu”.

Ricky i Abbie chcą dla siebie i swoich dzieci czegoś więcej. On jest w stanie poświęcić wszystko, żeby ich marzenie o własnym domu wreszcie się spełniło. Ma dosyć czekania, aż sprawy przyjmą lepszy obrót – stawia wszystko na jedną kartę i zaczyna pracę na własną rękę. Rzuca się w wir obowiązków, chcąc jak najszybciej osiągnąć swój cel. Ona, myśląc o przyszłości, nie chce stracić z oczu tego, co już mają: kochającej się rodziny i wzajemnego wsparcia. Wierzy, że goniąc za szczęściem, trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać.

Przed filmem „Nie ma nas w domu” na ekranie zostanie wyświetlony film krótkometrażowy „Kazimierówka. Ogród rzeźb Juana Soriano” Tomasza Domańskiego.

Start: 7 sierpnia, 20.30
Miejsce: plener przed Pałacykiem Kasyno, Lilpopa 18
Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.