Kiermasz rękodzieła już w ten weekend

Michałowice

Nie lada gratka szykuje się dla miłośników rękodzieła. W sobotę 25 lipca w Regułach na parkingu urzędu gminy odbędzie się Kiermasz rękodzieła i rzemiosła.

Szukacie ciekawych pomysłów na spędzenie weekendu? Koniecznie odwiedźcie Kiermasz rękodzieła i rzemiosła w gminie Michałowice. Stoiska będzie można odwiedzać w godz. 10.00 – 18.00.

Na gości czekać będzie aż 60 stoisk z fantastycznymi pracami artystów i rękodzielników. Wśród nich znajdziemy ceramikę, biżuterię, ręcznie robione torby, serwety, ubrania, maskotki oraz wiele innych nietuzinkowych i oryginalnych przedmiotów.

Nie zabraknie również akcji charytatywnych, do których warto się przyłączyć. W czasie kiermaszu będzie prowadzona zbiórka na leczenie Antosi, a chętni będą mogli stworzyć „Ośmiorniczki dla wcześniaków”

Start: 25 lipca, godz. 10.00
Miejsce: Parking przed Urzędem Gminy Michałowice w Regułach.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kiermasz rękodzieła już w ten weekend”

  1. jeszcze bez korony pisze:

    dla każdego uczestnika „korona” gratis!…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły