Kiermasz Bożonarodzeniowy na targowisku

Pruszków

Jeśli szukacie wyjątkowych ozdób świątecznych i niecodziennych prezentów to koniecznie wybierzcie się 6 grudnia na Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pruszkowie!

Władze Pruszkowa postanowiły wesprzeć lokalnych producentów i handlowców w okresie przedświątecznym. W tym celu w najbliższa niedzielę 6 grudnia zorganizowany zostanie Kiermasz Bożonarodzeniowy na targowisku miejskim przy ul. Komorowskiej 14.

Kiermasz wystartuje o godzinie 8.00. Na miejscu mieszkańcy będą mogli kupić m.in. ozdoby świąteczne, prezenty, ale również regionalne wyroby, miody, wędliny oraz pyszne ciasta.

Koniecznie wpadnijcie w Mikołajki na targowisko miejskie!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kiermasz Bożonarodzeniowy na targowisku”

  1. none pisze:

    Fajnie, że takie inicjatywy się pojawiają. Ale ta akurat nosiła znamiona spędu za wszelką cenę: parę stoisk z ozdobami świątecznymi, trochę z ogólnie pojętym wystrojem wnętrz, trochę staroci, sporo gratów z zeszłego tysiąclecia, jeden foodtruck…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły