Kids Day na kortach w Kozerkach

Impreza

Organizatorzy tenisowego turnieju Kozerki Open nie zapomnieli o najmłodszych. W trakcie sobotnich rozgrywek działać będzie specjalna strefa dla dzieci. Start imprezy o godz. 11.00 na Kortach w Kozerkach

Czekać będzie na Was specjalnie wydzielona strefa dla dzieci, na terenie której odnajdziecie wiele atrakcji. Od godziny 11.00 dostępne będą dmuchańce i karuzela dla maluchów. Dla małych miłośników sportu przygotowano animacje sportowe z trenerami Tenis Kozerki. Nie zabraknie również zawodów z dyplomami i upominkami, a także loterii z nagrodami.

Od godz. 14.00 zaplanowano warsztaty manualne i plastyczne dla dzieci. Nie zabraknie zabaw z animatorami, mega baniek i kolorowej waty cukrowej. Będą również skoki na trampolinie i wiele innych niespodzianek!

– Na terenie KIDS DAY odnajdziecie także stoiska naszych partnerów ze specjalną ofertą tylko dla uczestników KIDS DAY: loterie, konkursy, oferty specjalne! Dodatkowo fantastyczne lody z naszego Cafe Bistro oraz orzeźwiająca lemoniada – informują organizatorzy. – Zapraszamy na świetną zabawę, a jednocześnie możliwość obejrzenia półfinałów i finałów turnieju Kozerki Open 2019, gdzie w części turniejowej po każdym meczu losujemy fantastyczne nagrody! – zachęcają.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe