Kicia Kocia, bańki mydlane i holi już dziś w Pruszkowie!

Pruszków

Kicia Kocia to jedna z najbardziej lubianych książkowych bohaterek dla najmłodszych. Już dzisiaj o godz. 15.00 w Parku Żwirowisko będzie można zobaczyć ją na żywo podczas Dnia Baniek Mydlanych. Będzie się działo!

Już dziś od godz. 15.00 pruszkowski Park Żwirowisko opanują dzieci (te małe i te duże), bo odbędzie się Dzień Baniek Mydlanych! Co Was czeka? Wszystko, co z bańkami mydlanymi jest związane. Bańki będzie można robić przez cały czas dzięki nieograniczonej ilości darmowego płynu do baniek i ogólnodostępnym zestawom do ich robienia. Będzie można również zobaczyć bańkę od środka – zaplanowano bowiem zamknięcie w bańce mydlanej. Dodatkowo na stoisku organizatora dostępne będą rozmaite akcesoria do baniek.

Co poza tym? Dzieciaki będą mogły poszaleć na dmuchańcach, sprawdzić się w konkursach z nagrodami i spałaszować kolorowe słodkości.

Przewidziano także gościa specjalnego – znaną najmłodszym z kolorowych książeczek – Kicię Kocię. Będzie można z nią zatańczyć, poprosić o autograf, posłuchać bajek, przytulić i zrobić zdjęcie w jej pokoju!

Na tym jednak nie koniec! O 17.30 zaplanowano zakończenie Dnia Baniek Mydlanych i rozpoczęcie Święta Kolorów. To świetna okazja do zabawy i odrobiny szaleństwa – także dla najmłodszych. Kolorowy proszek jest całkowicie bezpieczny – zatem przytaczając znane wszystkim „brudne dziecko – szczęśliwe dziecko”, można dodać „… i dorosły też!”.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Kicia Kocia, bańki mydlane i holi już dziś w Pruszkowie!”

 1. Wilku Starszy pisze:

  To święto dla ludzi pokroju Xiao ciao (7). Weźmie swoje bachory, wpuści w ten rakotfurczy dym, a sam usiądzie i zaleje palę piwem w plastiku za 12 PLN. Ochyda….

  • Dr. Huckenbush pisze:

   A ktoto jest ten tajemniczy Xiao ciao (7)? Ktoś z Twoich urojeń?

   • Rabull pisze:

    To jego stara chyba.

   • Koniec swiata pisze:

    Jego ojczym

   • Wilku Starszy pisze:

    To taki gość, tzw. „no life”. Nie ma co ze sobą robić, nudzi mu się, więc pisze piardy w necie….

    • 🐷 pisze:

     A był tam któryś z Was- drodzy komentatorzy? Ja byłem i oprócz tłumów dzieci z rodzicami, spragnionych fajnych atrakcji, zobaczyłem drożyznę, hałas i brak pomysłu na fajna imprezę. Dodam, że w tym samym czasie na terenie targowiska był piknik straży miejskiej połączony z pokazami wozów bojowych straży pożarnej, karetek pogotowia, samochodów zakładów komunalnych czyli śmieciarek. I te dwie imprezy mogły być połączone i wtedy, dodając kilka stoisk z jedzeniem i piciem , było by naprawdę extra. Pozdrawiam wszystkich, którzy nie mając pojęcia co i jak piszą komentarze.

     • Grabarz pisze:

      Jaką drożyznę? Polacy nigdy nie mieli tylu pieniędzy, NBP ma nieprzebrane ilości gotówki, prąd i gaz są tanie jak nigdy, a węgla mamy na 200 lat tylko ta wyimaginowana wspólnota zabrania nam palić czarnym złotem. Już wkrótce w Polsce będzie Budapeszt!

    • Anonim pisze:

     Wilku opisałeś siebie jako nolifea co pisze pierdy w internecie. I to wiemy. Ale publiczność pytała kim jest twoj kochanek Xiao?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły