Kevin znów sam w święta

Telewizja

Jeśli zastanawiacie się czy w tym roku znów będzie można obejrzeć „Kevina samego w domu” to mamy dobrą wiadomość. Tak i to w wigilijny wieczór.

Rodzinne oglądanie perypetii małego Kevina stało się już świąteczną tradycją. Dla wielu osób obok wigilijnych potraw, śpiewania kolęd i rodzinnego ucztowania musi znaleźć się miejsce dla kultowego filmu „Kevin sam w domu”. I nie ma się co dziwić, bo chłopiec sam na święta „zostaje” od prawie… 30 lat.

Każdego roku w gorączce przedświątecznych przygotowań pojawia się pytanie: Czy Kevina będzie można zobaczyć w telewizji? I choć na tym filmie wychowują się kolejne już pokolenia, to zmagania małego chłopca z rabusiami próbującymi okraść jego dom bawią dużych i małych bez względu na to ile razy widziało się ten film.

Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć Kevina? Podobnie jak w ubiegłym roku w telewizji Polsat. Stacja pokaże „Kevina samego w domu” w wigilijny wieczór o godz. 20.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kevin znów sam w święta”

  1. Bydle pisze:

    Co to ma wspólnego z Pruszkowem, a nawet regionem?

  2. Anonim pisze:

    No tak…bo nikt nie wyobraża sobie .Świąt bez Kevina…. tradycja stanie się i w tym roku 2018..Ech…:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły