Katarzyna Żak zaśpiewa w Pruszkowie

Pruszków

Mieszkańcy Pruszkowa już 9 października będą mogli podziwiać umiejętności wokalne Katarzyny Żak. Popularna aktorka wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk”.

Solejukowa, czyli postać grana przez Katarzynę Żak w popularnym serialu „Ranczo”, to najpopularniejsza producentka pierogów w kraju. Aktorka stworzyła fantastyczną kreację, którą uwiodła widzów. Solejukowa przeszła ogromną metamorfozę. Mimo problemów z mężem, który nie stroni od alkoholu i siedmiorga dzieci założyła firmę, pobudowała dom, skończyła studia i wygrała w „lotka”. 

Wszyscy doskonale pamiętają ją również z roli żony Karola Krawczyka (Cezary Żak) w serialu „Miodowe Lata”. Katarzyna Żak znana jest także z aktywności teatralnej. Można ją podziwiać na scenach warszawskich teatrów m.in. Roma, Och-Teatr czy Komedia. Żak dba również o warsztat wokalny, czego najlepszym dowodem jest solowa płyta „Młynarski-Jazz”.

Już 9 października popularna aktorka zawita do Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk” w Pruszkowie, gdzie wystąpi z koncertem „Bardzo przyjemnie jest żyć”. Towarzyszyć jej będzie zespół w składzie: Hadrian Filip Tabęcki, Witold Cisło, Bartłomiej Krauz i Piotr Malicki. Z pewnością występ będzie bogaty w humor i dotknie kwestii ludzkich marzeń oraz nostalgii. 

Początek koncertu o godz. 16.00. To niepowtarzalna okazja, aby poznać możliwości wokalne Katarzyny Żak. Wstęp na występ jest wolny, jednak należy się spieszyć! Ilość miejsc ograniczona.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9015

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8519

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758