Katarzyna Groniec w Raszynie

Raszyn

9 listopada w Centrum Kultury Raszyn wystąpi Katarzyna Groniec. Artystka zaprezentuje utwory Agnieszki Osieckiej.

Katarzyna Groniec ma na swoim koncie wiele ról musicalowych. W 1991 roku zadebiutowała w Metrze, gdzie zagrała rolę Anki i to był jej początek współpracy z teatrem Buffo. Później występowała na innych scenach m.in. Roma, Capitol czy Ateneum. W 2000 roku ukazała się debiutancka płyta Katarzyny Groniec „Mężczyźni”. Przez lata artystka imponowała aktywnością, a na rynku pojawiały się jej kolejne krążki. W 2008 roku Groniec otrzymała Nagrodę im. Aleksandra Bardiniego za wybitne osiągnięcia w piosence aktorskiej. Ogromnym sukcesem okazał się program złożony z piosenek Agnieszki Osieckiej, z którym Groniec podróżuje po całym kraju.

9 listopada artysta zaprezentuje w Raszynie utwory pochodzące z płyty „ZOO z piosenkami Agnieszki Osieckiej”, które konfrontuje z własną wrażliwością. Premiera odbyła się 29 września 2014 roku w teatrze Palladium. Mieszkańcy Raszyna będą mieli okazję przeżyć prawdziwą muzyczną ucztę. Katarzyna Groniec porusza liryzmem, ma pazur sceniczny i wysokie umiejętności interpretacyjne, więc należy się spodziewać wyjątkowego wieczoru w Centrum Kultury Raszyn.

Koncert odbędzie się 9 listopada o 19.00. Bilety w cenie 50 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy) można nabywać 8 i 9 listopada w godz. 17.00-19.00.

Fani Katarzyny Groniec będą mogli ją usłyszeć również 18 listopada w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Początek koncertu o 19.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.