Kalejdoskop Gwiazd w Pruszkowie [AKTUALIZAJCA]

Pruszków

Tego w Pruszkowie jeszcze nie było! Gwiazdy Disco Polo będą koncertować w Pruszkowie i to w każdy weekend. Pierwsze imprezy startują już pod koniec kwietnia.

AKTUALIZACJA: Ze względu na niekorzystną pogodę organizatorzy odwołali koncerty zaplanowane na sobotę, 29 kwietnia. Informacje o pozostałych dostępne są tu.

„Kalejdoskop Gwiazd” to idealna propozycja dla miłośników muzyki Disco Polo i imprez w plenerze. A będzie w czym wybierać bowiem cykl zakłada organizację blisko 40 koncertów. Imprezy będą odbywać się na specjalnie przygotowanym odgrodzonym placu przy ul. Groblowej 6.   Cykl startuje pod koniec kwietnia i zakończy się w ostatni weekend sierpnia. Wzystkie imprezy będą startować punktualnie o godz. 15.00.Zatem rezerwujcie sobie czas! Warto dodać, że bilet wstępu kosztuje tylko 30 zł.

Cykl koncertów rusza już w ostatni weekend kwietnia. Bawić będziemy się jednak przez całą majówkę! Jesteście ciekawi kogo zobaczymy na scenie? My znamy już listę gwiazd! 29 kwietnia na scenie zobaczymy Defis, Marioo, Fanatic oraz Claudi. Dzień później na scenie pojawi się grupa Jorggus oraz M-Power i Eratox.

Natomiast 1 maja przy Groblowej pojawią się: Andre, Etna i Markus P. Kolejny dzień majówki upłynie w rytmach muzyki Max Dance. Widzowie na scenie będą mogli podziwiać Jagodę oaz zespół Bayera

Polecamy zarezerwować sobie również czas na 3 maja bowiem ten dzień będzie prawdziwą wisienką na torcie. Tego dnia główną gwiazdą „Kalejdoskopu” będzie… zespół Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele. Na scenie pojawi się również Casandra oraz zespół Rytm.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.
Bilety do nabycia tutaj.

Poniżej prezentujemy kilka hitów, które usłyszymy na koncertach organizowanych w ramach „Kalejdoskopu Gwiazd”.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.