Kabaret Nowaki z najnowszym programem w Mateczniku Mazowsza

Już 21 marca br. Agencja Artystyczna MUZA zaprasza do Otrębus, na spotkanie z Kabaretem NOWAKI.

 Za  granicą żartu, to nowe skecze i program, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas.

Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.
Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych.  Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością.  To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny.

Kabaret NOWAKI – „Za granica żartu”,
OTRĘBUSY, 21 marca br. (poniedziałek), godz. 19.00,
Sala widowiskowa Zespołu MAZOWSZE, ul. Świerkowa 2

Punkt sprzedaży biletów: Kasa biletowa Zespołu MAZOWSZE, tel. 22 208 82 00/01

Zamówienia zbiorowe u Organizatora:  tel. 531-531-001
e-mail:  bilety@agencjamuza.pl

Sprzedaż biletów on-line: 

www.kabaretowebilety.pl

www.kupbilecik.pl

www.biletyna.pl

www.bilety24.pl

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.