Kabaret Młodych Panów wystąpi w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Dobra wiadomość dla miłośników kabaretu. Już niebawem w Grodzisku Mazowieckim wystąpi Kabaret Młodych Panów. Z tej okazji dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkursy.

Kabaret Młodych Panów do Grodziska przyjedzie ze swoim najnowszym programem pt. „Bogowie”. – Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile Bogiem własnego życia – tak kabaret opisuje swój najnowszy program.

Kabaret Młodych Panów tworzy czterech komików. Do ich najbardziej popularnych skeczy należą „Egzamin do policji”, „Śląski kucharz”, „Bieganie” czy „Kto poślubi moich synów”. W Grodzisku grupa pojawi się 29 kwietnia. Występ zaplanowano na godz. 20.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Westfala 3A

Wspólnie z organizatorem wydarzenia dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na grodziski występ Kabaretu Młodych Panów. Polecamy śledzić nasz portal. Niebawem ogłosimy konkurs.

Bilety na to wydarzenie do nabcia na biletowkasa.pl i na ajoanna.com

Poniżej zamieszczamy skecz „Niedziela handlowa”

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.