Kabaret Jurki rozbawi pruszkowską publiczność

Pruszków

Zapowiada się kwietniowy wieczór pełen śmiechu. W pruszkowskim CKiS wystąpi kabaret Jurki. Kabaret Jurki należy do Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Formacja powstała w 1994 roku. Należą do tradycjonalistów – w ich programie są skecze, monologi i piosenki.

Trio składające się z Agnieszki Litwin-Sobańskiej, Przemysława Żejmo i Marka Litwina wystąpi ze swoim najnowszym programem „Wolność” 15 kwietnia o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

Na zachętę niech podziała tekst piosenki autorstwa Agnieszki Litwin „Pani Mariola”: Pani Mariola z Trzcianki nie miała w oknie firanki, celowo czy przez roztargnienie wprawiała sąsiadów w omdlenie. Czegóż by nie zrobiła już na językach była – a że kupuje najdroższą szynkę i karmi szynką kocinkę, że wpuszcza kota do łóżka i śpi z nią zwierz na poduszkach. Że coś tam robi w łazience i myje długo ręce. Że często w fotelu płacze, a potem się śmieje i skacze, że w piekarniku spaliła ciasto. A potem wybiegła na miasto, wsiadła w taksówkę we wtorek, wróciła w niedzielę wieczorem. Albo, że tańczy nago przed lustrem z wypięta pupą i biustem. Że kurier paczki przynosi Marioli, a ilość paczek aż boli. Że kwiaty jej schną na balkonie, że wisi na telefonie. Że nie ma żadnego pana i czasem bywa pijana. Że często zaprasza gości, bez względu na poziom inności (…)

Jak widać, to będzie solidna dawka humoru! Bilety na wydarzenie możecie kupić tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Kabaret Jurki rozbawi pruszkowską publiczność”

  1. Sesilla pisze:

    Wspaniały kabaret . Pani Agnieszka obecnie używa nazwiska Litwin. Pozdrawiam

  2. michał co kichał pisze:

    witam jurki z zielonej górki – były mieszkaniec z nowogrodu bobrzańskiego , pozdrawiam i do zobaczenia !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły