Już za chwile w Nadarzynie startuje Oldtimer Warsaw Show!

Nadarzyn

Tego wydarzenia nie może sobie odpuścić żaden fan motoryzacji. Hala targowa Ptak Warsaw Expo wypełniona jest po brzegi zabytkowymi samochodami. Jeszcze chwilą i zostaną otwarte bramy. Ponadto przygotowano wiele atrakcji towarzyszących.

Zacznijmy od liczb. 300 wystawców, 2000 aut na ponad 50 tys. m kw. w dwóch halach oraz… kolejne 50 tys. m kw. terenu na atrakcje zewnętrzne. Co więcej targi będą dobrą okazją na to, by kupić lub sprzedać zabytkowy pojazd. Natomiast pasjonaci motoryzacji będą mogli z bliska zobaczyć legendy szos. Organizatorzy twierdzą, że będzie to największe w Polsce wydarzenia dla kolekcjonerów i wielbicieli odtimerów.

Odwiedzający będą mogli podziwiać zarówno klasyki z lat 20. i 30., samochody z czasów wojny, a także powojennych królów szos zarówno ze świata zachodniego, jak i zza żelaznej kurtyny.  Doskonałą okazją dla wszystkich posiadaczy zabytkowych aut będzie także giełda części, gdzie właściciele oldtimerów będą mogli zapolować na, często wyjątkowo trudne do zdobycia, części do zabytkowych pojazdów.

W programie wydarzenia znajdą się także pokazy prac renowacyjnych – m.in. cynowania. Dla zaspokojenia głodu i pragnienia uczestników tych wydarzeń organizator przygotował także Festiwal Piwa i Food Trucków. Pojawi się również strefa militarna.

Szczegóły na temat tego wydarzenia sprawdzicie na stronie www.oldtimerwarsaw.com.

My też tam będziemy! Spodziewajcie się relacji na żywo na facebooku oraz krótkiej relacji zdjęciowej na portalu. Miejsce imprezy to Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, tuż przy trasie katowickiej.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.