Już jutro w Pruszkowie wystąpi zespół Enej!

Pruszków

17 czerwca w Pruszkowie odbędzie się Piknik Rodzinny, podczas którego wystąpią Fasolki oraz zespół Enej.

– Na tegoroczną edycję Pikniku Rodzinnego zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Tradycyjnie zapraszamy przede wszystkim do Miasteczka Organizacji Pozarządowych, gdzie będzie można zapoznać się z ich działalnością i być może zainspirować do własnego działania – zapowiada Starosta Maksym Gołoś.

Zatem jak rysuje się harmonogram imprezy? O godz. 13.10 wystąpią laureaci konkursu „Śpiewaj nie ziewaj”. O 14.00 pojawi się zespół taneczny „Pałacynki”, a o godz. 14.30 będzie można obejrzeć spektakl „Niezły Cyrk” w wykonaniu uczniów SOSW w Pruszkowie. Pół godziny później rozpoczną się pokazy tańca Dance Imperium, a o 15.35 odbędzie się prezentacja sztuk walki KS „Pantera – Brwinów”. O 16.05 mieszkańcy DPS Brwinów KSNAW przedstawią swój program artystyczny.

Koncert zespołu Fasolki rozpocznie się o 16.30. Na scenie pojawią się dzieci z Panem Tik-Takiem, Ciotką Klotką i Profesorem Ciekawskim.

Natomiast gwiazda wieczoru, czyli zespół Enej pojawi się równo o godz. 18! Muzycy sprytnie wędrują pomiędzy nurtami z pogranicza folku, rocka, ska, punktu i alternatywy ukraińskiej. Popularność zdobyli w 2011 r. dzięki udziałowi w programowi Must Be the Music. Tylko muzyka. Enej dostał się do finału, zajął pierwsze miejsce, ich utwór „Radio Hello” stał się hitem granym we wszystkich rozgłośniach radiowych. Z biegiem czasu, każdy nowy numer tego zespołu zdobywał dużą popularność.

Miejsce imprezy to Park Kościuszki przy Pałacyku Sokoła w Pruszkowie.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane