Już jutro święto kolorów! Powitajmy wakacje w radosnym stylu!

Pruszków

Holi to hinduistyczne święto radości i wiosny, które ze względu na swój radosny charakter, została szybko przyswojona przez Europę. Impreza zorganizowana przed dwoma laty w Pruszkowie spotkała się z fantastycznym odbiorem mieszkańców. W tym roku czas na powtórkę!

Pierwsza edycja holi okazała się strzałem w dziesiątkę! Na terenie przy studni oligoceńskiej przy ul. Lipowej bawiło się wielu mieszkańców Pruszkowa. Impreza okazała się świetnym pomysłem na spędzenie rodzinnego popołudnia.

Ze względu na pandemię ubiegłoroczny festiwal został odwołany. W tym roku już nic nie stanie na przeszkodzie, aby móc z dziką radością obsypać się kolorowym proszkiem, zjeść coś pysznego i pobawić się z gronie rodziny i przyjaciół.

Widzimy się już jutro, 25 czerwca, na Placu ZTL Pruszkowiacy, przy ul. Lipowej, o godz. 14.00. Co nas czeka? Holi Festival – 9 kolorów proszków, wystrzały proszków ze sceny, gorące muzyczne rytmy grane przez DJ-ów, dmuchańce, food trucki i wiele innych atrakcji! Impreza potrwa do godz. 20.00.

Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków. Więcej na temat pruszkowskiego Festivalu Holi znajdziecie tutaj i tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Już jutro święto kolorów! Powitajmy wakacje w radosnym stylu!”

  1. Gtr pisze:

    Niestety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe