Już jutro spotkanie grodziskie spotkanie wielkanocne dla samotnych

Grodzisk Maz.

Wielkanocy nikt nie powinien spędzać samotnie, dlatego Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Rada Miejska i Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza na spotkanie wielkanocne dla samotnych. Wydarzenie odbędzie się w grodziskiej Mediatece.

Wielkanoc to szczególny czas radości i budzącej się do życia wiosny. Każdy w tym czasie potrzebuje obecności innych ludzi. Dlatego też 8 kwietnia o godz. 10.00 w grodziskiej Mediatece odbędzie się spotkanie wielkanocne dla samotnych, aby w ciepłej, wesołej atmosferze móc spędzić ten świąteczny czas.

Co przewidziano na to spotkanie? Będzie poczęstunek przy akompaniamencie Młodzieżowej Orkiestry Dętej im. F. Dzierżanowskiego pod batutą Tomasza Kirszlinga. Poza tym będzie dużo rozmów, uśmiechów i życzliwości. Bo przecież o to w tych świętach chodzi!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe