Już w sobotę „Koncert przy tężni”. Wieczór z Dorotą Osińską.

Pruszków

Już 9 lipca, o godz. 18.00 na scenie ustawionej przy tężni w Parku Kościuszki w Pruszkowie rozbrzmi głos Doroty Osińskiej. To drugi koncert z cyklu „Koncerty przy tężni”.

Na scenie pojawi się Dorota Osińska. Aktorka warszawskiego Teatru Rampa, podopieczna Włodzimierza Korcza, zajęła II miejsce w drugiej edycji programu „The voice of Poland”. Współpracowała z wieloma osobowościami ze świata kultury – Korczem, Satanowskim, Koniecznym, Szczepkowską, Rickiem Allisonem. Zaśpiewała również u boku Jose Carrerasa.

Pruszkowski występ upłynie przy akompaniamencie gitar, ukulele, mandoliny, dzwonków i kontrabasu. Z głośników popłyną piosenki z albumów „Osina” i „Cześć, to ja”, będące mieszanką folku i country. Autorskie ballady i osobiste teksty – to sprawi, że poczujecie wzruszenie, nostalgię, skłonią Was do refleksji. To będzie jedyny koncert wokalistki w lipcu!

To wszystko w pięknej, parkowej scenerii, tuż przy tężni. Poniżej próbka możliwości Doroty Osińskiej.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Już w sobotę „Koncert przy tężni”. Wieczór z Dorotą Osińską.”

  1. Ana pisze:

    Wspaniała inicjatywa. Dzieje się w naszym mieście. Super

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły