Już jutro „Gwiazdy dla Hani” w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Maz.

Influencerzy, tik-tokerzy i gwiazy muzyki disco już niebawem pojawią się w grodziskim Parku Skarbków. Wesprą oni imprezę charytatywną dla 3-letniej Hani.

Mała Hania od pierwszych chwil życia walczy o swoje życie i zdrowie. Dziewczynka urodziła się z wrodzoną wadą serca TGA.

– Po porodzie córka w stanie krytycznym została przewieziona do Centrum Zdrowia Dziecka. Dwu krotnie reanimowana, przeszła zabieg Rashkinda. Dwa pierwsze miesiące spędziła na OIOM-ie pod respiratorem, przeszła sepsę i zapalenie płuc. 11 maja miała poważna operacje, przeszczepienia pni bo właśnie na tym polega wada, po 6 godzinnej operacji pojawiły się komplikacje, między innymi zatrzymanie pracy nerek – mówią rodzice Hani.

W 2022 roku stwierdzono u dziewczynki także autyzm. Nie ma z nią kontaktu werbalnego. Według specjalistów jest na etapie rozwoju niemowlęcia. Pomoże jej szybko rozpoczęta terapia. Ta refundowana przez NFZ może rozpocząć się najwcześniej za rok, a prywatne leczenie jest kosztowne. Hania potrzebuje intensywnej rehabilitacji oraz pomocy psychologa i logopedy.

Aby pomóc dziewczynce, już 17 września w Parku Skarbków zorganizowane będzie wydarzenie Gwiazdy dla Hani. Gwiazdy disco i influecerzy włączą się w akcję poprzez koncerty, prowadzenie licytacji i konkursów. Kto zagra? Golden EYE, Freestyle, K.Embradora, Albik, MiłyPan, WonerS, Księciunio, Pudzian Band, Medusa, Monika Chwajoł, Klaudia Zielińska, Joker, Power Boy, Eksplozja, Luka Rosi, Maluba, Marcin Czerwiński, Menelaos, DiscoBoys.
Na tym wydarzeniu nie wypada nie być!

Kiedy? 17 września, od 13.30
Gdzie? Park Skarbków w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.