Już dzisiaj food trucki przy Nowej Stacji w Pruszkowie!

Pruszków

A gdyby tak zamiast zwykłej karkówki, zjeść jakiegoś szarpanego burgera lub coś z kuchni bałkańskiej? Wpadnijcie na food trucki przy galerii Nowa Stacja w Pruszkowie już dzisiaj!

W piątek 5 maja przyjadą tu pasjonaci kulinariów na czterech kółkach, aby przez cały weekend karmić mieszkańców w „restauracji” pod chmurką. Na zlot food trucków inaugurujący „streetfoodowy” sezon zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu galerii NOWA STACJA. Kucharze będą karmić spragnionych plenerowych eventów mieszkańców przez trzy dni od 5 do 7 maja. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!

Nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się już na stałe w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się przy galerii handlowo – usługowej NOWA STACJA przy ul. Sienkiewicza 19. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Piątek: 15:00-21:00
Sobota: 12:00-21:00
Niedziela 12:00-20:00

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Już dzisiaj food trucki przy Nowej Stacji w Pruszkowie!”

  1. Aneta pisze:

    Ale mnie sranie złapało, uważajcie tam kochani.

  2. Czeri pisze:

    Zaczarowany świat w tym tkwi sekret,
    Tajemnica wielu kuchni to nie zabawa,
    Nie zapomnij lecz dbaj o przestrzeń. ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe