„John Wick” w Kinie Letnim

Pruszków

Po dwutygodniowej przerwie Pruszkowskie Kino Letnie wraca z „przytupem”. Miłośnicy dobrych filmów akcji koniecznie muszą odwiedzić w najbliższy niedzielny wieczór pl. Jana Pawła II. Zobaczą emocjonujący thriller „John Wick”.

Kim jest tajemniczy John (w tej roli Keanu Reeves)? O jego życiu wiadomo niewiele. Był najlepszym płatnym zabójcą w USA. Zostawił swój „biznes” dla ukochanej żony. Po jej śmierci został mu tylko pusty dom i pamiątka – słodki szczeniak sprezentowany przez ukochaną. John Wick nie zazna jednak spokoju. Wszystko przez syna rosyjskiego mafioso… Napada na Wicka, zabija mu psa, kradnie samochód. Problem jednak w tym, że nie wie z kim zadarł….

Przestępczy świat zamiera z przerażenia, gdy na jaw wychodzi, że Wick wrócił do gry. Na nic zdają się prośby, groźby czy propozycje wielomilionowego odszkodowania. John Wick stawia sobie tylko jeden cel: zemstę.

Początek seansu w niedzielę 31 lipca o godz. 21.30. Czekamy na was na pl. Jana Pawła II!

Wstęp na wszystkie projekcje w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego jest bezpłatny.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.
 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.