„John Wick 2” w Pruszkowskim Kinie Letnim

Kino

Przedostatni pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego podniesie poziom adrenaliny. A to za sprawą pewnego legendarnego zabójcy... O kim mowa? To John Wick. Do zobaczenia wieczorem w Parku Kościuszki!

Pierwszą odsłonę przygód „Baby jagi” mogliście oglądać w poprzednich edycjach Pruszkowskiego Kina Letniego. Tym razem serwujemy Wam kolejną część i dalsze perypetie Johna Wicka. W roli legendarnego zabójcy zobaczymy Keanu Reevesa znanego z takich filmów jak „Matrix”, „Constantine” czy „Adwokat diabła”. 

W kolejnej części filmu John Wick zostaje zmuszony do porzucenia emerytury. On jeden wie najlepiej, że nie łamie się danego słowa. Zwłaszcza gdy wiążą do tego śluby krwi.John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo… Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej. 

Jeśli macie ochotę na sporą dawkę adrenaliny to koniecznie przyjdźcie do Parku Kościuszki dziś (sobota, 25 sierpnia) o godz. 20.30. Jak zawsze do Waszej dyspozycji będą wygodne leżaki i krzesełka.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe