Jethro Tull z koncertem w Pruszkowie!

Koncert

Barcelona, Londyn, Los Angeles i... Pruszków. Znana rockowa grupa Jethro Tull w ramach trasy koncertowej z okazji 50. rocznicy powstania odwiedzi także nasze miasto.

Zespół znany jest przede wszystkim miłośnikom cięższych brzmień, progresywnego i hard rocka. Jethro Tull istnieje już od pół wieku, a jego członowie nie wybierają się na emeryturę. Światową trasą koncertową chcą za to odpowiednio uczcić „urodziny” kapeli. A jest co świętować. Grupa na na swoim koncie 22 albumy studyjne, dziesiątki tysięcy występów, wielu fanów na całym świecie i rozpoznawalną markę.

Fani mocnego grania doceniają zespół za charakterystyczny głos frontmana grupy, Iana Andersona, prowokacyjne teksty piosenek, silny wpływ szkockiej muzyki ludowej.

W Pruszkowie Jethro Tull zagra w sobotę, 10 listopada. Charakterystyczne dźwięki fletu, perkusji i basu zabrzmią w Hali Znicz. Bilety na koncert można już kupować. Ich oficjalnym dystrybutorem jest Eventin. Wejściówki w przedsprzedaży kosztują od 129 zł do 279 zł w Golden Circle. Można je rezerwować tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.