Jesienna wymiana książek w Pruszkowie

Pruszków

Z okazji pięknej złotej jesieni, a szczególnie dłuższych wieczorów zorganizowano w Pruszkowie wymianę książek. Wydarzenie odbędzie się 16 listopada, czyli w nadchodzącą sobotę.

Książkowe Wymianki to cykliczne spotkania które odbywają się w Pruszkowie. Dla mieszkańców tego miasta to dobrze znana impreza. Uczestnicy doskonale wiedzą, że szykuje się uczta dla miłośników książek, ludzi zaczytanych, maniaków, dla których nie czytać, to jak nie żyć. Na każdą wymianę przychodzi wiele osób, by z kilkuset książek wybrać coś dla siebie i zaczytać się na nowo.

– Jak zawsze na naszych wymiankach setki książek zmieni swoich właścicieli. Będziecie przebierać i szukać czegoś dokładnie dla siebie. Będą książki dla dorosłych i dla dzieci. Będziemy mieli też więcej miejsca niż zazwyczaj, więc nie trzeba będzie czekać aby dostać się do stołu – zapowiadają Książkowe Wymianki Pruszków, organizatorzy wydarzenia. – Zapraszajcie swoich znajomych, przynoście książki i dobre humory – dodają.

Jak to działa? To proste. Przynosicie swoje książki, z którymi chcecie się rozstać i w zamian wybieracie tyle samo książek przyniesionych przez innych (maksymalna liczba to 15). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warto pamiętać, by przyniesione książki były kompletne i w dobrym stanie.

Uczestnicy spotkają się w Urzędzie Miasta przy ul. Kraszewskiego 14/16 w sali konferencyjnej nr 21 na parterze.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Jesienna wymiana książek w Pruszkowie”

  1. Anonim pisze:

    Bardzo prosze o duzo wczesniejszą informację, kiedy bedzie następna wymiana bo przeoczyłam artykuł

  2. Książkowe Wymianki Pruszków pisze:

    Zapraszamy https://www.facebook.com/events/441898636456791/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły