Jesień jest piękna! Kolejne „Spotkanie po sąsiedzku” w Nowej Stacji.

Pruszków

W sobotę, 15 października w godz. 11.00-18.00 Nowa Stacja będzie gościć swoich sąsiadów podczas kolejnego „Spotkania po sąsiedzku”. Hasłem przewodnim tym razem będzie „Rozkochaj się w jesieni”.

Jesień rozkręciła się na całego. Nie dla każdego jest to piękna pora roku, ale można temu zaradzić! Wystarczy, że pojawicie się w Nowej Stacji! W pasażu przy wejściu od ul. Sienkiewicza będzie czekać na Was wiele atrakcji.

Zaplanowano cztery strefy. W Strefie Piękna będzie można poradzić się stylistki Justyny Nowak, wziąć udział w warsztatach makijażowych z Mery Key, skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, czy masażu Kobido z ShiZen.

Strefa Wsparcia będzie pełna lokalnych inicjatyw. Będzie pokaz zdjęć Piotra Tomaszewskiego, które pojawiły się w kalendarzu charytatywnym Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt. Zobaczymy na nich wspaniałe ogoniaste, włochate Gwiazdy, którym towarzyszyli m. in. Krzysztof Rymuza, Artur Świercz, czy Urszula Łoś. Będzie także kiermasz na rzecz Stowarzyszenia. Ponadto odbędzie się zbiórka ubrań i spotkanie z Eko Doktorem z fundacji Wieświejak.

W Strefie Kreatywności będzie można dać ponieść się fantazji i stworzyć piękne prasowanki z koralików, spróbować się z pisakami 3D, a także wziąć udział w eksperymentach z Kids Wonderworld, warsztatach DIY i pomalować sobie buźki.

Gośćmi Strefy Edukacji będą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, którzy będą uczyć bezpiecznego zachowania na drodze. Poza tym będą piankowe klocki i wiele edukacyjnych gier i zabaw oraz strefa edukacyjna Kidz Academy dla rodzica.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.