Jazzowy festiwal w Otrębusach

Otrębusy

Już dziś w Otrębusach odbędzie się już dziesiąty jubileuszowy Etno Jazz Fest! Jeśli jesteście miłośnikami muzyki jazzowej to nie może was tam zabraknąć!

Matecznik Mazowsze na jeden dzień zamieni się w centrum muzyki jazzowej. Wszystko za sprawą 10. edycji Etno Jazz Fest Otrębusy. Już 25 września na scenie Matecznika będzie można zobaczyć wybitnych jazzowych artystów, ale nie tylko. 

Impreza rozpocznie się o godz. 18.00. Na scenie ego wieczoru pojawią się trzy zespoły: Atom String Quartet, Chór „Łontanaa”, z którym gościnnie wystąpi Jerzy „Słoma” Słomiński oraz zespół Boogie Boys. 

Koncerty to jednak nie wszystko! Chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach pieśni afrykańskich KOEMBA. Zajęcia poprowadzi jedna z najwybitniejszych wokalistek muzyki gospel – Lydie Charlotte Kolinski. Warsztaty są bezpłatne, a udział może wziąć w nich każdy bez względu na wiek. Zajęcia odbędą się w dniu imprezy o godz 15.00

Zapisy na bezpłatne warsztaty należy na adres: a.fedorowicz@interia.pl oraz pod numerem telefonu: 605 465 426.  Warsztaty odbędą się na terenie Matecznik, wspólny występ uczestników warsztatów odbędzie się przed występem zespołu „Łontanara”.

Darmowe wejściówki na koncerty można zamawiać pod numerem telefonu: 22 208 82 00 lub bezpośrednio w kasie Matecznika Mazowsze w godz. 10.00 – 16.00.

Patronami Etno Jazz Fest są Gazeta WPR i WPR24.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.