Jasiek Mela gościem grodziskiej Mediateki

Grodzisk Maz.

W ramach projektu „Kultura bez barier” w grodziskiej Mediatece odbędzie się spotkanie z Jaśkiem Melą. Niezwykły gość opowie o podróżowaniu, przełamywaniu własnych słabości i spełnianiu marzeń.

Jasiek Mela – społecznik, mówca motywacyjny, najbardziej dał się poznać jako nietuzinkowy podróżnik. Mając 13 lat stracił rękę i nogę – podczas ulewy wszedł on do niezabezpieczonej stacji transformatorowej. Przez jego ciało przeszło 15 tysięcy voltów. Cudem uszedł z życiem.

Dwa lata później z Markiem Kamińskim – polarnikiem – zdobył Biegun Północny i Południowy. Dalej zadziwiał kolejnymi wyprawami: na Kilimandżaro, Elbrus, wspinał się na górę El Capitan, przebiegł nowojorski maraton, ukończył triathlon Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Tego wszystkiego doświadczył poruszając się na protezie nogi. Dzisiaj poza wieloma osiągnięciami jest także szczęśliwym tatą.

Podczas spotkania w Mediatece opowie o zdobywaniu Biegunów – Północnego i Południowego oraz tych „życiowych” – mimo wciąż pojawiających się przeszkód. To będzie inspirujące spotkanie o podróżowaniu i spełnianiu marzeń – zapewniają organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się 9 grudnia o godz. 18.00 w sali koncertowej Mediateki (ul. 3 Maja 57). Spotkanie odbędzie się z tłumaczeniem na język migowy. Wstęp wolny!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.