Jarmark Świąteczny w Nowej Stacji

Pruszków

Nowa Stacja w Pruszkowie ma dla wszystkich klientów świąteczną niespodziankę. W weekend 10-12 za zrobienie zakupów w centrum handlowym otrzymacie upominki.

Stoisko „Jarmarku Świątecznego” zostanie ustawione obok sklepu Sinsay. Na wszystkich klientów czekać będą upominki. Co trzeba zrobić, by je odebrać? W przypadku zakupów dokonanych na kwotę min. 50 zł z wyłączeniem dokonanych w Carrefour Market lub zakupów na kwotę min. 80 zł dokonanych w dowolnym punkcie centrum oraz w Carrefour Market otrzymacie zestaw złożony z piernika i świątecznego napoju (do wyboru: zimowa herbata lub bezalkoholowe grzane wino).

Za zakupy o wartości min. 100 zł z wyłączeniem dokonanych w Carrefour Market lub za zakupy o wartości min. 130 zł dokonane w dowolnym punkcie naszego Centrum oraz w Carrefour Market otrzymacie stroik świąteczny lub dekorację choinkową.

Odwiedźcie CH Nowa Stacja przed Świętami i odbierzcie bożonarodzeniowy upominek!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Jarmark Świąteczny w Nowej Stacji”

  1. Anita pisze:

    Jarmarki są w miastach,
    tu może być co najwyżej festyn albo odpust.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły