Jarmark Rekonstruktorów już w sobotę

Jarmark

Grudzień to czas bożonarodzeniowych jarmarków. Na niecodzienną odsłonę takiego wydarzenia zaprasza Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie.

Biżuteria, książki, ozdoby czy przedmioty codziennego użytku to idealny pomysł na prezent. A co byście powiedzieli gdyby wszystkie te przedmioty były inspirowane daleką przeszłością no. Antykiem czy średniowieczem? Pomysł świetny, tylko gdzie znaleźć takie przedmioty? Podpowiadamy – na Jarmarku Rekonstruktorów.

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie zdecydowało się na organizację tego niecodziennego jarmarku. — W tym roku będziemy gościli kilkanaście kramów z rozmaitym asortymentem. Każdy znajdzie coś dla siebie lub swoich bliskich, a jeśli nawet nie zdecyduje się na zakupy, to przynajmniej zapozna się z dostępnością replik lub tajemnicą ich wykonania – podkreślają pracownicy MSHM.

Jarmark rozpocznie się 14 grudnia o godz. 10.00. Koniec jarmarku jest przewidziany na godz. 18.00

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Grill gazowy