Jarmark Produktów Regionalnych w Mateczniku

Uncategorized

Jeśli chcecie, by na świątecznym stole zagościły produkty regionalne to koniecznie wybierzcie się Matecznika Mazowsze na Jarmark Produktów Regionalnych.

Już po raz czwarty w Mateczniku Mazowsze zorganizowany będzie jarmark produktów regionalnych i rzemiosła artystycznego. Ostatni przedświąteczny weekend warto zatem spędzić na zakupach. Na jarmarku znajdziecie pyszne przetwory robione według domowych receptur, naturalne miody i wiele innych smakołyków, które idealnie dopełnią świąteczny stół. Nie zabraknie również stoisk z rzemiosłem artystycznym. Więc jeśli nie macie jeszcze wszystkich prezentów to warto wybrać coś z ogromu ręcznie robionych przedmiotów, jaki znajdziecie na jarmarcznych stoiskach. 

Na jarmarku nie zabraknie również atrakcji artystycznych. Pierwszego dnia imprezy (16 grudnia) o godz. 17.00 przed gośćmi wystąpi Andrzej Rybiński z koncertem „Magiczny czas. Natomiast następnego dnia (17 grudnia) również o godz. 17.00 w Mateczniku zobaczymy musical „Opowieść wigilijna” w wykonaniu Teatru Muzycznego Tintilo.

Jarmark w Otrębusach odbędzie się w dniach 16-17 grudnia w godz. 12.00 – 19.00. Wstęp na jarmark jest bezpłatny. Rezerwacja i sprzedaż biletów na koncerty: Kasa Biletowa Zespołu „Mazowsze”, ul. Świerkowa 2 w Otrębusach 22 20 88 200 lub on-line na stronie mazowsze.waw.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.