Jak ciekawie spędzić weekend w regionie?

Region

W długi weekend zostaliście w domu i szukacie pomysłu na spędzenie wolnego czasu? Wybierzcie się na jedną z imprez, które odbywają siew naszym regionie. Koncerty, pikniki, wystawy – to tylko niektóre z wydarzeń.

Miłośnicy dobrej muzyki w sobotę powinni wybrać się do Ursusa. Tam w ramach obchodów Dni Ursusa zaplanowano szereg atrakcji koncerty. Impreza startuje o godz. 15.00 w Parku Czechowickim. Część koncertowa rozpocznie się o godz. 17.00 Na scenie pojawi się zespół Skaldowie. O godz. 18.30 przeniesiemy się w okres lat 90-tych za sprawą niemieckegoi zespołu Fun Factory znanego z takich przebojów jak „I wanna B with U” oraz „Celebration”. O godz. 20.30 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, czyli Kamil Bendarek.

W sobotę Park Skarbków w Grodzisku Mazowieckim zamieni się w miejsce festynu. Dni Hobby bo o tej imprezie mowa, to okazja to zaprezentowania swoich pasji. Nie zabraknie i muzyczno-wizualnych atrakcji. Od godz. 13.00 rozpoczną się występy dzieci i młodzieży z grodziskich przedszkoli i szkół. Nie zabraknie pokazów tanecznych oraz koncertów. O 16.45 przed publicznością wystąpi T.T. Band. Imprezę zamknie występ zespołu Reckless (17.40).

Koncertu nie zabraknie również na festynie z okazji Dni Michałowic. Ta impreza odbędzie się w niedzielę na na placu przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki. Od godz. 13.00 na mieszkańców czekać będą warsztaty artystyczne dla całych rodzin, strefa sportowo-rekreacyjna, pokazy wokalne i taneczne, tor wyścigowy, dmuchańce i wiele innych atrakcji. Na 18.30 zaplanowano recital muzyki włoskiej w wykonaniu Francesco Chiarini. O godz. 20.30 na scenie wystąpi Ania Wyszkoni.

W niedziele grodziski Pak Skarbków opanują… psiaki. Grodziski Piknik z Psem będzie okazją do obejrzenia pokazów umiejętności czworonogów: pokaz szkolenia, Aguility, Psy Ratownicze i Psy Pasterskie oraz wiele innych. Ciekawostką będą zawody Rally-O. Miłośnicy zwierzaków będą mogli zrobić niespodziankę swoim podopiecznym i udać się na targ Wszystko dla Psa. Nie zabraknie też nagród. O godz. 15.30 odbędą się wybory m.in. najpiękniejszego kundelka roku. Cała impreza startuje o 11.00

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.