Jacek Kawalec na Dzień Kobiet w Pruszkowie

Koncert

Z okazji Dnia Kobiet w Pruszkowie wystąpi Jacek Kawalec. Na koncert zaprasza zarząd powiatu pruszkowskiego, a bezpłatne wejściówki można odbierać od 2 marca.

Jacek Kawalec to popularny aktor, prezenter, prowadzący niegdyś m.in. kultową „Randkę w ciemno”. Swój wokalny talent szerokiej publiczności zaprezentował w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ze wspaniałym efektem wcielał się w takich artystów jak Sting, Louis Armstrong, Robert Plant czy Czesław Niemen.

Rozmaite głosy i ogromny warsztat wokalny będzie można podziwiać podczas koncertu Jacka Kawalca w Pruszkowie. Występ wzbogacony jest aktorskimi interpretacjami satyrycznych tekstów sięgających do formy szlachetnego, tradycyjnego kabaretu sięgającego w stylistyce do takich wzorców, jak „Kabaret Starszych Panów”, czy „Dudek”. Artyście towarzyszą: Julia Chmielnik – instrumenty klawiszowe, wokal i Bartłomiej Papierz – gitary.

Na koncert „Wszystkie twarze Jacka Kawalca” z okazji Dnia Kobiet zaprasza zarząd powiatu pruszkowskiego. Występ odbędzie się 7 marca o godz. 19.00 w sali widowiskowej MOS przy ul. Gomulińskiego. Bezpłatne wejściówki można odbierać od 2 marca (od godz. 17.30) w pokoju 403 w siedzibie starostwa powiatowego w Pruszkowie.

Patronem medialnym wydarzenia są gazeta i portal WPR24.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Jacek Kawalec na Dzień Kobiet w Pruszkowie”

  1. Paw pisze:

    OK. Przyjedzie. Ale pytanie brzmi: po co?

  2. Janusz TDI pisze:

    Przyjedzie, do zaproszenia za darmo to i Pasatem do łokoła za darmo przewiozem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane