IV Festiwal Smaków Food Trucków. Wygraj bony na dowolne danie [WYNIKI]

Pruszków

IV Festiwal Smaków Food Trucków w Pruszkowie już 11 i 12 września na parkingu przy torze kolarskim Arena Pruszków! My mamy dla Was bony na dowolne wybranie danie w trucka!

Mobilne restauracje w akompaniamencie ciepłego i słonecznego lata kontynuują swoją podróż jak Polska długa i szeroka. Nim nadejdzie jesień zabiorą Was na jeszcze jedną smaczną wycieczkę.
Tym razem w Pruszkowie będzie można popróbować azjatyckich pierożków dim sum i wietnamskich sajgonek. Fanom wyrazistszych smaków polecane są specjały meksykańskie: quesadille, tacos i burrito. Na jaki stopień ostrości się zdecydujecie?

Nie braknie też przedstawicieli kuchni z różnych zakątków Europy: gruzińskich chinkali, czyli pierożków w kształcie sakiewek, belgijskich frytek i hiszpańskich churros ze słodkimi dodatkami. Będąc na Festiwalu Smaków Food Trucków nie można też ominąć klasycznych burgerów i amerykańskich corn dogów – parówek w cieście kukurydzianym, podawanych na patyku. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ich spróbować, nie możecie ich przegapić!

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie, ale też atrakcje dodatkowe. I dzieci i dorośli znajdą coś dla siebie. Czas oczekiwania na jedzonko najprzyjemniej jest spędzić ze znajomymi w strefie chilloutu, a dzieciaki mogą puścić wodze fantazji w strefie kreatywnej dla najmłodszych.

Niemal tradycyjnie zostanie wybrany najsmaczniejszy food truck wydarzenia. Kto zdobędzie ten tytuł tym razem? Decyzja należy do gości.

Nasza redakcja wspólnie z organizatorem wydarzenia zachęca do udziału w konkursie! Do rozdania mamy aż 4 bony na dowolne wybranie danie w trucka! Co trzeba zrobić? Pierwsze 4 osoby, które w środę 8 września o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkursy@wprmedia.pl wygrają bon! W tytule maila należy wpisać Festiwal Smaków, a w treści podać imię, nazwisko oraz numer telefonu. Kto pierwszy ten lepszy!

Strona wydarzenia

Co? IV Festiwal Smaków Food Trucków w Pruszkowie

Gdzie? Parking przy torze kolarskim Arena Pruszków

Kiedy? 11-12 września w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

 

Partner:

Browar Amber

Nagrody trafiają do

:

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.