IV Festiwal Smaków Food Trucków w Pruszkowie

Art. Sponsorowany

Choć lato zmierza ku końcowi, pozytywny atmosfera w Pruszkowie trwa. Już niedługo przy Arenie Pruszków zaparkują restauracje na kółkach, w których przyrządzane będą dania rodem z Meksyku, Wietnamu, Gruzji czy Hiszpanii.

Mobilne restauracje w akompaniamencie ciepłego i słonecznego lata kontynuują swoją podróż jak Polska długa i szeroka. Nim nadejdzie jesień zabiorą Was na jeszcze jedną smaczną wycieczkę.

Tym razem w Pruszkowie będzie można popróbować azjatyckich pierożków dim sum i wietnamskich sajgonek. Fanom wyrazistszych smaków polecane są specjały meksykańskie: quesadille, tacos i burrito. Na jaki stopień ostrości się zdecydujecie?

Nie braknie też przedstawicieli kuchni z różnych zakątków Europy: gruzińskich chinkali, czyli pierożków w kształcie sakiewek, belgijskich frytek i hiszpańskich churros ze słodkimi dodatkami. Będąc na Festiwalu Smaków Food Trucków nie można też ominąć klasycznych burgerów i amerykańskich corn dogów – parówek w cieście kukurydzianym, podawanych na patyku. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ich spróbować, nie możecie ich przegapić!

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie, ale też atrakcje dodatkowe. I dzieci i dorośli znajdą coś dla siebie. Czas oczekiwania na jedzonko najprzyjemniej jest spędzić ze znajomymi w strefie chilloutu, a dzieciaki mogą puścić wodze fantazji w strefie kreatywnej dla najmłodszych.
Niemal tradycyjnie zostanie wybrany najsmaczniejszy food truck wydarzenia. Kto zdobędzie ten tytuł tym razem? Decyzja należy do gości.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo pysznych konkursach!
Strona wydarzenia na Facebooku

Co? IV Festiwal Smaków Food Trucków w Pruszkowie
Gdzie? Parking przy torze kolarskim Arena Pruszków
Kiedy? 11-12 września w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partner:
Browar Amber

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.