Informator kulturalny, czyli jak ciekawie spędzić weekend

Region

Spotkania z ciekawymi osobami i pokazy filmowe to propozycje wydarzeń na najbliższe dni. Sprawdźcie co dzieje się w regionie!

GRODZISK
Spacer Historyczny
Kolejna odsłona festiwalu Sploty. Tym razem organizatorzy zapraszają na spacer historyczny „Grodzisk – Miasto Wielu Wyznań”. Spotkanie poprowadzi Łukasz Nowacki.
Start: 11 lutego, godz. 14.00
Miejsce: zbiórka przed Gedeon Richter ul. Poniatowskiego

MILANÓWEK
Kurnik zaprasza Kurnik wylęgarnia Kultury zaprasza na pokaz filmów dokumentalnych Szymona Wdowiaka oraz spotkanie z Wojciechem Brańskim doktorem fizyki i alpinistą i zdobywcą ośmiotysięcznika.
Start: 12 lutego, godz. 17.00
Miejsce: Kurnik, Piasta 14

NADARZYN
Czerwińska, Grzywna i Dżek
Zofia Czerwińska, Władysław Grzywna oraz pies Dżek. Cała trójkę będzie można spotkać w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. W trakcie spotkania nie zabraknie ciekawych wspomnień i opowieści.
Start: 11 lutego, godz. 19.00
Miejsce: NOK

PIASTÓW
Filmowo-Walentynkowo
Kino Baśń zaprasza na minimaraton komedii romantycznych. W walentynkowy wieczór na ekranie zobaczymy; „Dzień dobry kocham cię” oraz” Scenariusz na miłość”. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku, losowania nagród i muzycznej niespodzianki.
Start: 14 lutego, godz. 19.00
Miejsce: MOK

PODKOWA LEŚNA
„Julieta”
„Julieta” to trzymająca w napięciu historia matki poszukującej córki, która wiele lat temu zniknęła bez śladu. Opowieść o skrajnych uczuciach, jakie odczuwamy wobec najbliższych i tajemnicach, które przed nimi skrywamy. Film Pedro Almodovara będzie można zobaczyć w Kinie Projekt.
Start: 11 lutego, godz. 18.00 i 12 lutego godz. 17.00
Miejsce: CKIO

PRUSZKÓW
Wypędzeni 1944
Muzeum Dulag 121 zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Karty Historii. Gościem spotkania „Wypędzeni 1944” będzie Dawid Pawłoś, przewodniczący Zarządu Fundacji Polsko-Niemieckie „Pojednanie”.
Start: 11 lutego, godz. 15.00
Miejsce: Muzeum Dulag 121

RASZYN
Córki Dancingu
Centrum Kultury Raszyn zaprasza na musicalowy komedio-dramat w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej pt. „Córki dancingu”. W rolach głównych: Marta Mazurek, Michalina Olszańska, Kinga Preis, Andrzej Konopka, Jakub Gierszał, Zygmunt Malanowicz, Magdalena Cielecka, Katarzyna Herman.
Start: 15 lutego, godz. 18.30
Miejsce: CKR

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
10580

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4162

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3102

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
2959
Grill gazowy