Imprezowy „rozkład jazdy”

Region

Szukacie pomysłu na weekendowy wieczór? Sprawdźcie nasz informator.

GRODZISK MAZ.
Usłyszeć taniec

Grodziskie Centrum Kultury zaprasza na bezpłatne warsztaty stepowania. Zajęcia przeznaczone dla ludzi w każdym wieku i każdym poziomie zaawansowania w tańcu. Poznamy na nich fragment choreografii ze spektaklu „Usłyszeć Taniec”.
Start: 28 stycznia, godz. 17.00
Miejsce: Centrum Kultury

Potańcówka na ludowo
Willa Radogoszcz zaprasza na potańcówkę na ludowo i miastowo. Usłyszymy muzykę na żywo graną na takich instrumentach jak baraban, skrzypce, flet czy cymbały.
Start: 29 stycznia, godz. 16.00
Miejsce: Willa Radogoszcz

MICHAŁOWICE
Rodzinne planszówki

Zarząd Osiedla Michałowice zaprasza dzieci, rodziców, babcie i dziadków na warsztaty gier planszowych. Oprócz dobrze znanych gier jak domino, warcaby czy grzybobranie, nie zabraknie również nowości. Rodzinna atmosfera i świetna zabawa gwarantowane! A to nie koniec. Na każdego uczestnika będą czekać upominki.
Start: , 28 stycznia godz. 11.00.
Miejsce: Szkoła Podstawowa w Michałowicach

NADARZYN
Kino Nokusiowe

NOK zaprasza młodszych i starszych miłośników animacji filmowej Kino Nokusiowe. Tradycyjnie wyświetlone zostaną filmy animowane. Zobaczymy lalkową animację Teresy Badzian „Wesoła Ludwika” oraz adaptację wiersza Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”w reżyserii Zofii Ołdak. Nie zabraknie niespodzianki.
Start: 29 stycznia, godz. 16.00
Miejsce: NOK

Koncert Noworoczny
Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza na Koncert Noworoczny. W programie koncertu popularne arie operowe i operetkowe, m.in. Moniuszki, Verdiego, Offennbacha, Straussa, Lehara. Bilety 30 zł.
Start: 29 stycznia, godz. 19.00
Miejsce: NOK

PODKOWA LEŚNA
Numer

W Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich będzie można ponownie zobaczyć najnowszy spektakl Teatru Otwartego „Mandat”, według sztuki Nikołaja Erdmana i w reżyserii Joanny Cichoń-Dąbrowskiej. Wstęp wolny. Spektakl dedykowany pamięci Anny Foss.
Start: 29 stycznia, godz. 18.00
Miejsce: CKIO

PRUSZKÓW
Biblioteki cyfrowe

Kolejne spotkanie z cyklu genealogicznego Nasze Korzenie, zatytułowane „Biblioteki cyfrowe – czego możemy dowiedzieć się z nich o przodkach” odbędzie się w Muzeum Dulag 121. Spotkanie poprowadzi redaktor miesięcznika „More Maiorum” genealog Alan Jakman.
Start: 28 stycznia, godz. 15.00
Miejsce: Muzeum Dulag 121

Karty Historii
Muzeum Dulag 121 zaprasza na spotkanie z cyklu Karty Historii zatytułowane „Powstanie styczniowe w ocenie i działaniach Józefa Piłsudskiego”. Spotkanie poprowadzi dr Krzysztof Jabłonka, kustosz Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.
Start: 29 stycznia, godz. 17.00
Miejsce: Muzeum Dulag

Pruszków Pamięta
Miejski Ośrodek Kultury Kamyk oraz Książnica Pruszkowska zapraszają na koncert „Pruszków Pamięta”. Koncert ma na celu uczcić pamięć o bolesnej historii żydowskich mieszkańców Pruszkowa. Przy muzyce wysłuchamy m.in. wspomnień pruszkowskich Żydów, przywołanych z książki Mariana Skwary.
Start: 29 stycznia, godz. 16.00
Miejsce: MOK

RASZYN
Kolędowanie z poezją

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na zaprasza na wieczór poetycki Klubu Literackiego Kaliope „Kolędowanie z poezją”. Gościnnie wystąpi chór ze Szkoły Podstawowej w Raszynie
Star: 31 stycznia, godz. 18.00
Miejsce” Centrum Kultury Raszyn

Jacek Kawalec
Centrum Kultury Raszyn zaprasza na kolejną odsłonę cyklu: „Bliskie Spotkania z Teatrem”. W monodramie Jana Jakuba Należytego zatytułowanym „Ta cisza to ja…” zobaczymy Jacka Kawalca. Bilety 20 zł.
Start: 1 lutego, godz. 18.30
Miejsce: Centrum Kultury Raszyn

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
10575

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4160

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3098

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
2958