Impreza w stylu lat 70-tych, czyli „Zielono mi”

Już za kilka dni w Komorowie odbędzie się 5. edycja zielonego karnawału „Zielono mi” – stare samochody, orkiestra dęta i potańcówka na dechach. Spotkacie również Maję Popielarską.

„Zielono mi” to coroczne wydarzenie adresowane do wszystkich tych, którzy po prostu chcą mieć piękny dzień dla siebie! Miłośnicy starych, zabytkowych pojazdów oraz dobrej muzyki granej „na żywo” nie mogą przegapić tego wydarzenia.

Impreza rozpocznie się 18 maja o godz. 12.00 od przemarszu orkiestry dętej „Pruszkowianka”. Muzycy przejdą ulicami Komorowa, od stacji Warszawskiej Kolei Dojazdowej do placu Ignacego Paderewskiego. Półtorej godziny później będzie można spotkać Maję Popielarską i porozmawiać o ogrodzie. Poruszone zostanie zagadnienie „Kompost – czarne złoto ogrodników”.

Godz. 14.00 to czas na występy mieszkańców. Corso samochodowe? Bardzo proszę! Uczestnicy będą mogli wybrać się na wycieczkę po Komorowie samochodem z lat 70-tych. Dodatkowo pojawi się strefa aktywnego mieszkańca dla dużych i małych – m.in. muzeum bajek, warsztat biżuterii, rękodzieło, sztuka technik relaksacyjnych, spotkanie z książką. Atrakcją będzie też stoisko z roślinami i możliwość wymiany lub zakupu. O 16.30 rozpocznie się pokaz mody, prawdziwe stylizacje wprost z lat 70-tych.

Wieczorem zacznie rozbrzmiewać muzyka w wykonaniu grupy BIG BIT. Mieszkańcy zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy tanecznej na dechach. Usłyszycie największe przeboje zespołów The Beatles, Czerwonych Gitar i innych.

Nie martwcie się też o głód. Pojawi się catering!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
10567

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4153

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3095

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
2957